Antalya Oto Kiralama

Rent a car firmamız bünyesinde bulunan araçlarımızın hepsi şirketimiz adına kayıtlı araçlardır. Aynı zamanda rent a car kaskoludur. Olası herhangi bir kaza durumunda sürücüler arasında tutulacak olan kaza tutanakları ya da polis tutanakları kasko için yeterlidir. Evraklar eğer eksiksiz tamamlanırsa muafiyet dışında ekstra bir ücret talep edilmez. Antalya Oto kiralama bünyemizde bulunan kiralık araçlarımızın çeşitliliğini sizler için arttırarak büyümeye devam ediyoruz.

İnternetten ya da çağrı merkezimizden rezervasyon yaptırdıktan sonra ön ödeme yapmanıza gerek yoktur. Antalya Oto kiralama ofisimize aracınızı teslim almaya geldiğinizde ödemenizi nakit ya da kredi kartı kullanarak yapabilirsiniz. Kiraladığınız aracın arızalanması durumunda 7/24 ulaşabileceğiniz bir yol yardım hizmetimiz vardır. Eğer kullandığınız araç yola devam edemeyecek durumdaysa araçlar servise çekildikten sonra exper raporuna göre yola çıkamayacak durumda ise en kısa zaman içerisinde arızalanan araçlar yerine bir araç tedarik edilecektir.

Kiralamış olduğunuz aracın çalınması durumunda kesinlikle aracın orijinal anahtarını, ruhsatını ve çalınması ile alakalı olarak tutulan çalıştı raporunu tarafımıza teslim etmeniz gerekir. Böylece kiralayan sürücünün sorumluluğu ortadan kalkmış olur. 7/24 vermiş olduğumuz hizmetlerimiz yalnızca şehir içi ofislerimizde değil, aynı zamanda otogar ve hava limanı gibi alanlarda da mevcuttur. Yapacağınız otobüs ya da uçak yolculuğu sonrasında bizden kiralayacağınız araçları personelimiz aracılığıyla sizlere ulaştırıyoruz. Bu alanda araç filomuzu genişletmek ve büyütmek amacıyla sürekli yeniliyor ve personelimizi müşteri memnuniyetini arttırmak adına eğitiyoruz. Araç teslim almak için bizi aramanız ya da rezervasyon yaptırmanız yeterli olacaktır.

Antalya Oto Kiralama hizmetimizde sizlere günlük ya da haftalık oto kiralama yapmak isteyen müşterilerimize, az yakıt tüketimine sahip, güvenilir ve ekonomik araçlar sunuyoruz. Konfor seviyesi yüksek, lüks segmentteki araçlarımız, spor modellerimiz, geniş hacimli otomobillerimiz sizleri bekliyor. Daha özgür olmak için makul fiyatlara araç bulmanız mümkün. Üstelik 30 gün ya da daha uzun araç kiralamalarında aylık özel fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz. Rent a car kaskolu araçlarımız, tam donanımlı ve son model özelliklerden oluşuyor. Birden fazla araç kiralama seçeneği de sizlere sunuluyor. Özel indirimlerimizden haberdar olmak ve kampanyalı araçlarımızdan faydalanabilmek için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Araç ve kiralama hakkında detaylı bilgi almak için çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.