Antalya Rent A Car

Şehir içi ya da şehirler arası ulaşım için son dönemlerde en çok tercih edilen sektörler arasında rent a car yer alıyor. Seyahatlerinde hava yolunu da tercih edenler, yine aynı şekilde araç kiralama hizmetinden faydalanabilir. Bu hizmet sayesinde şehirde gidebileceğiniz her yere kolay, güvenli ve kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Antalya Rent A Car Firmamız bünyesinde bulunan araçlardan faydalanabilmeniz için siz değerli müşterilerimize sunabileceğimiz belli prosedürleri kabul etmeniz gerekmektedir. Özellikle bu alanda yaş kriteri bize sorulan sorular arasında yer alıyor. Araç kiralama hizmetinden faydalanabilmeniz için 21 yaşını doldurmuş ve en az bir senedir B grubu ehliyet sahibi olmanız gerekir. Bu sayede ihtiyacınıza uygun olarak orta ya da üst sınıf araç kiralayabilirsiniz.

Minimum bir gün olacak şekilde araç kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Aracı kiralamadan önce rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bu durumda rezervasyon yapmış olduğunuz aracı teslim almak üzere ofisimize geldiğinizde fiyat ödemesi yapıp, sözleşmeyi imzalayarak teslim alabilirsiniz. Her müşterinin aklında, "Araca zarar gelirse ne olur?" sorusu oluyor. Antalya Rent a car için seçtiğiniz araçlarımızın tamamında hasar güvencesi vardır. Herhangi meydana gelebilecek bir kazada maddi hasar ve kayıplar, bu güvence içerisinde karşılanır. Yine aynı şekilde hırsızlık da bu güvencelerden bir tanesidir. Kaza ya da çalıntı gibi bir durum oluştuğunda aracın yeri değiştirilmemeli ve kazanın şekline uygun takip tutanağının yapılarak, polis ya da jandarmanın gelmesi beklenmelidir.

Kiraladığınız araçları, sözleşmede geçen süre içerisinde getirilmediği taktirde siz değerli müşterilerimize maksimum 1 saat opsiyon hakkı sunuyoruz. Oluşabilecek bir aksilik üzerine ek saat hizmetimizden ücretli olarak faydalanabilirsiniz. Buna ek olarak trafik kurallarına uyulmadığı taktirde sorumluluk ve maddi trafik cezaları tamamen müşterilerimize aittir. Kiralama süresi içinde oluşacak ancak sonradan elimize ulaşan cezaları da kiralama hizmetinden faydalanan kişi ya da firmadan tahsil ediyoruz.

Ödenen paranın karşılığını her zaman en iyi şekilde vermeyi amaçlayan Antalya rent a car firması olarak, bu sektörde yer alıyoruz. Kaliteli hizmetimizden uygun fiyata faydalanabilmek için araç çeşitlerimizi ve fiyatlarımızı incelemenizi öneririz. Ön ödeme seçeneklerimiz ve çeşitli ödeme yöntemlerimizle her zaman hizmetinizdeyiz.