Antalya Şoförlü Araç Kiralama

Antalya Soförlü Araç Kiralama
Tatil cenneti Antalya ilimize ister tatil için ister is amaçli gelen degerli misafirlerimiz, gün içerisinde olsun aksam olsun hem tatillerini daha keyifli geçirmeleri hemde is ve toplantilarina zamaninda gitmeleri için deneyimli soförlerimizle Antalya Soförlü Araç Kiralama Hizmetini gönül rahatligiyla sirketimizden gerçeklestirebilirler.
Antalya Est rent a car söförlü oto kiralama ile Sizin, sevdiklerinizin ve konuklarinizin istenildigi yere transferini, tecrübeli, güvenilir soförlerimiz ve klimali son model araçlarimiz ile üstelik çok ekonomik fiyatlarla gerçeklestiriyoruz. Is gezileri, kongre ve toplantilarda, havaalani gelis ve gidis transferlerinizde kisi sayisina göre son model binek araç, minibüs ve otobüslerimizle gerçeklestiriyoruz.
Antalya’ya gelen konuklarimizin otogar ve Antalya havalimani gelis ve gidislerinde, otel ve kongre merkezlerine ulasimlarinin saglanmasinda, tüm gezi ve transfer hizmetleri, kokteyl, hos geldiniz yemegi, gala yemegi, eglence programlari, çevre gezileri, çesitli turnuvalar, yarismalar gibi organizasyonlarda ulasimin saglanmasindaki hizmetleri de tarafimizca sorunsuz olarak yerine getirilmektedir.
Antalya’ya tatil amaçli geldiniz ve vaktiniz çok kisitli ve gezilecek yerleri bilmiyorsaniz Antalya Soförlü Araç Kiralama hizmeti ile çok pahaliya gerçeklestireceginiz mini tur paketlerini bile soförlü araç kiralama hizmetimiz ile hem daha ekonomik hemde zamandan tasarruf ederek gerçeklestirebilirsiniz.

Tek yapmaniz gereken 0 242 244 53 83 numarali telefondan talebinizi iletmektir. Tecrübeli müsteri temsilcimiz talebinizi en kisa zamanda degerlendirip, gerekli koordineyi sagladiktan sonra size en makul teklifleri yapacaktir.